Mikrogrant z Funduszy Norweskich

Nasza Fundacja otrzymała mikrogrant na rozwój młodych organizacji w konkursie o dofinansowanie z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. W związku z czym otrzymaliśmy aż 11 218,61 EURO wsparcia, które przeznaczymy na rozwój naszej fundacji oraz działania statutowe.

W ramach dotacji m.in.:

  • przeszkolimy pracowników z pozyskiwania funduszy na działanie Fundacji
  • opracujemy strategię działań komunikacyjnych,
  • wraz z innymi ekspertami wypracujemy zasady dla samorządów dotyczące prowadzenia spotkań z mieszkańcami,
  • przeszkolimy urzędników jednego samorządu z tego, jak prowadzić spotkania z mieszkańcami oraz wesprzemy w przeprowadzeniu spotkania z mieszkańcami.
  • przygotujemy program szkoleń dla samorządów z prowadzenia działań partycypacyjnych i przeprowadzimy go w dwóch samorządach
  • zorganizujemy seminarium online dla urzędniczek i urzędników dotyczące organizacji spotkań z mieszkańcami ich zasad oraz wytycznych, które pomagają zorganizować lepsze spotkanie otwarte.

Mini poradnik „Jak prowadzić spotkanie z mieszkańcami”


Ponieważ wiemy, że organizacja spotkań z mieszkańcami nie zawsze jest prosta, w gronie ekspertów i ekspertek zajmujących się dialogiem i partycypacją wypracowaliśmy miniporadnik „Jak prowadzić spotkanie z mieszkańcami?”. Wiemy bowiem, że część wyzwań związanych z organizacją spotkań można przemyśleć z wyprzedzeniem – po to, żeby przebiegało ono lepiej i było bardziej satysfakcjonujące dla wszystkich, którzy w nim uczestniczą. Możesz zapoznać się z naszym poradnikiem i z niego skorzystać. Zapraszamy.

Webinarium  12 kwietnia 2024  9.30-12.00

 

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Fundacja Think Tank Miasto © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.